Historia Rock’n’Rolla: Big Bit Walickiego. Mocne Uderzenie – spotkanie z Piotrem Metzem

Historia Rock’n’Rolla: Big Bit Walickiego to cykl pięciu spotkań mający na celu prezentację dorobku Franciszka Walickiego, związanego z Gdynią wybitnego animatora kultury, nazywanego ojcem polskiego Rock’n’Rolla. Podczas pięciu spotkań, prowadzonych przez dziennikarza muzycznego Piotra Metza prześledzimy jego artystyczną drogą oraz poznamy wpływ jaki wywarł na muzykę oraz szeroko pojętą popkulturę w kraju. Zaprezentowane zostaną także zjawiska muzyczne, których był katalizatorem. Zostaną one umiejscowione w kontekście światowego boomu muzyki rock’n’rollowej pokazując rangę i skalę zjawiska jakim był bigbit dla ówczesnej publiczności okresu PRL. Nie zabraknie również krytycznego i zdystansowanego spojrzenia na pewne aspekty bigbitu. Najbliższe spotkanie z Piotrem Metzem odbędzie się 19 maja o godzinie 17 w Muzeum Miasta Gdyni.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy na stronie Muzeum Miasta Gdyni.

16.06.2021 Środa
Wejście bezpłatne Wejście bezpłatne

Formularz zapisu

Pozostało wolnych miejsc: 1

• Proszę wprowadzić wartośc pomiędzy 1 a 1.
    Dotyczy zarówno dzieci jak i opiekunów.
  • Dotyczy zajęć przeznaczonych dla osób niepełnoletnich. Oddziel przecinkiem jeśli dzieci jest więcej.
  • Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia i wykonania umowy oraz wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. W przypadku, gdy podanie danych osobowych nastąpiło na podstawie Państwa zgody, ich podanie jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwia korzystanie z usługi. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • W razie pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z Ośrodkiem Edukacji - tel. 58 / 662 09 35/36/37.