[ONLINE] Inspiracjo, gdzie jesteś? – wirtualne oprowadzanie po wystawie „Janusz Kaniewski. PPPP”

Inspiracjo, gdzie jesteś? Na to pytanie poszukamy odpowiedzi na wystawie „Janusz Kaniewski. Polskie Projekty Polscy Projektanci”. Zastanowimy się, skąd bohater ekspozycji czerpał nowatorskie pomysły. Przekonamy się również, czy poważne projekty biorą się tylko z poważnych koncepcji. A to wszystko podczas marcowego spotkania z cyklu „Znamy się!”.

Oprowadzanie odbędzie się 12 marca 2021 o godz. 16:00 przez platformę ZOOM i potrwa około pół godziny. Dostęp do spotkania zostanie przesłany uczestnikom drogą mailową, po uprzednim zarejestrowaniu się. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Obowiązują zapisy.

„Znamy się!” to cykl spotkań prowadzonych przez pracowników Ośrodka Edukacji Muzeum Miasta Gdyni. W każdy piątek o godz. 16:00 odwiedzamy jedną z naszych aktualnych wystaw. W 30 minut prezentujemy to, co jest dla nas najważniejsze. Czasami są to historyczne fakty, a innym razem po prostu subiektywne odczucia.

Olga Lewandowska – edukatorka Muzeum Miasta Gdyni, miłośniczka ilustracji, grafiki warsztatowej i wszelkich form plastycznych.

12.03.2021 Piątek
Dla wszystkich Dla wszystkich
Wejście bezpłatne Wejście bezpłatne
Zapisy Zapisy

Formularz zapisu

Pozostało wolnych miejsc: 4

• Proszę wprowadzić wartośc pomiędzy 1 a 4.
    Dotyczy zarówno dzieci jak i opiekunów.
  • Dotyczy zajęć przeznaczonych dla osób niepełnoletnich. Oddziel przecinkiem jeśli dzieci jest więcej.
  • Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia i wykonania umowy oraz wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. W przypadku, gdy podanie danych osobowych nastąpiło na podstawie Państwa zgody, ich podanie jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwia korzystanie z usługi. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • W razie pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z Ośrodkiem Edukacji - tel. 58 / 662 09 35/36/37.