12.03 \ Piątek \ godz. 16:00

[ONLINE] Inspiracjo, gdzie jesteś? – wirtualne oprowadzanie po wystawie „Janusz Kaniewski. PPPP”

\ Dla wszystkich
\ Wejście bezpłatne
\ Zapisy

Inspiracjo, gdzie jesteś? Na to pytanie poszukamy odpowiedzi na wystawie „Janusz Kaniewski. Polskie Projekty Polscy Projektanci”. Zastanowimy się, skąd bohater ekspozycji czerpał nowatorskie pomysły. Przekonamy się również, czy poważne projekty biorą się tylko z poważnych koncepcji. A to wszystko podczas marcowego spotkania z cyklu „Znamy się!”.

Oprowadzanie odbędzie się 12 marca 2021 o godz. 16:00 przez platformę ZOOM i potrwa około pół godziny. Dostęp do spotkania zostanie przesłany uczestnikom drogą mailową, po uprzednim zarejestrowaniu się. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Obowiązują zapisy.

„Znamy się!” to cykl spotkań prowadzonych przez pracowników Ośrodka Edukacji Muzeum Miasta Gdyni. W każdy piątek o godz. 16:00 odwiedzamy jedną z naszych aktualnych wystaw. W 30 minut prezentujemy to, co jest dla nas najważniejsze. Czasami są to historyczne fakty, a innym razem po prostu subiektywne odczucia.

Olga Lewandowska – edukatorka Muzeum Miasta Gdyni, miłośniczka ilustracji, grafiki warsztatowej i wszelkich form plastycznych.