Jak w kalejdoskopie, czyli kolorowy świat szkła Jana i Eryki Drostów – oprowadzanie po wystawie

Bilety: wstęp bezpłatny; obowiązują zapisy; liczba miejsc ograniczona

Kolorowe projekty Jana i Eryki Drostów czarują jak migoczące szkiełka w kalejdoskopie. Spotkajmy się na najnowszej wystawie z cyklu Polskie Projekty Polscy Projektanci i zanurzmy w świecie barw i blasku szklanych wazonów, talerzy, rzeźb i… wielu innych!

O znaczeniu koloru i jego wpływie na odbiór szklanego dzieła opowie Gosia Bujak, animatorka z Ośrodka Edukacji Muzeum Miasta Gdyni.  Z nią poczujecie się, jakbyście patrzyli na sztukę przez różowe okulary!

Spotykamy się w ramach cyklu spotkań Znamy się! – prowadzonych przez animatorów Ośrodka Edukacji Muzeum Miasta Gdyni. W 30 minut prezentujemy to, co jest dla nas w danym momencie najważniejsze. Czasami są to historyczne fakty, a innym razem po prostu subiektywne odczucia.

Prowadzenie: Gosia Bujak (Ośrodek Edukacji Muzeum Miasta Gdyni)
Miejsce: Muzeum Miasta Gdyni, ul. Zawiszy Czarnego 1A, Gdynia

24.09.2021 Piątek
Dla wszystkich Dla wszystkich

Formularz zapisu

Pozostało wolnych miejsc: 7

• Proszę wprowadzić wartośc pomiędzy 1 a 7.
    Dotyczy zarówno dzieci jak i opiekunów.
  • Dotyczy zajęć przeznaczonych dla osób niepełnoletnich. Oddziel przecinkiem jeśli dzieci jest więcej.
  • Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia i wykonania umowy oraz wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. W przypadku, gdy podanie danych osobowych nastąpiło na podstawie Państwa zgody, ich podanie jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwia korzystanie z usługi. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • W razie pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z Ośrodkiem Edukacji - tel. 58 / 662 09 35/36/37.