Jan i Eryka Drostowie – oprowadzanie dla seniorów po wystawie

Muzeum Miasta Gdyni jest miejscem szczególnie przyjaznym seniorom. Tym razem wraz z muzealnym Klubem Doborowego Towarzystwa wybierzemy się na wystawę „Eryka i Jan Drostowie. Polskie Projekty Polscy Projektanci”.

Eryka i Jan Drostowie, to niezwykły duet projektantów, których szklane dzieła gościły i wciąż goszczą w wielu polskich domach. Zastawy stołowe, wazony, patery i małe rzeźby – każdemu elementowi przyjrzymy się z bliska. Poznamy historię przedmiotów, które być może znajdują się w Waszych mieszkaniach, a także kulisy powstawania wystawy. Spotkanie poprowadzi Gosia Bujak –  gdynianka, animatorka Ośrodka Edukacji Muzeum Miasta Gdyni.

Wszelkie pytania dotyczące najbliższych spotkań można kierować do koordynatorki Klubu Doborowego Towarzystwa, Gosi Bujak, mailowo: m.bujak@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35.

Termin: 21 X 2021, godz. 11:00
Bilety: wstęp bezpłatny;  obowiązują zapisy; liczba miejsc ograniczona;
Prowadzenie: Gosia Bujak / Ośrodek Edukacji Muzeum Miasta Gdyni

21.10.2021 Czwartek
Dla seniorów Dla seniorów

Formularz zapisu

Jan i Eryka Drostowie – oprowadzanie dla seniorów po wystawie

Pozostało wolnych miejsc: 17

• Proszę wprowadzić wartośc pomiędzy 1 a 17.
    Dotyczy zarówno dzieci jak i opiekunów.
  • Dotyczy zajęć przeznaczonych dla osób niepełnoletnich. Oddziel przecinkiem jeśli dzieci jest więcej.
  • Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia i wykonania umowy oraz wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. W przypadku, gdy podanie danych osobowych nastąpiło na podstawie Państwa zgody, ich podanie jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwia korzystanie z usługi. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • W razie pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z Ośrodkiem Edukacji - tel. 58 / 662 09 35/36/37.