[ONLINE] Jesteśmy w kontakcie – rodzinne oprowadzanie po wystawie „Legenda Radmoru”

Porozumiewać się możemy na różne sposoby. Czasami jest to rozmowa z bliską osobą twarzą w twarz, innym razem spotkanie odbywa się na odległość. Podczas oprowadzania online po wystawie „Legenda Radmoru” przekonamy się, jak wiele zmieniło się w komunikacji przez ostatnie 70 lat.

Oprowadzanie dla dzieci w wieku 6–12 lat wraz z opiekunami odbędzie się 17 marca 2021 o godzinie 16:00 przez platformę ZOOM i potrwa około pół godziny. Link do spotkania zostanie przesłany uczestnikom drogą mailową na kilka godzin przed wydarzeniem. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Obowiązują zapisy!

W czasie trwania oprowadzania dzieci muszą przebywać pod nadzorem opiekuna.

17.03.2021 Środa
Dla dzieci Dla dzieci

Formularz zapisu

Pozostało wolnych miejsc: 11

• Proszę wprowadzić wartośc pomiędzy 1 a 11.
    Dotyczy zarówno dzieci jak i opiekunów.
  • Dotyczy zajęć przeznaczonych dla osób niepełnoletnich. Oddziel przecinkiem jeśli dzieci jest więcej.
  • Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia i wykonania umowy oraz wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. W przypadku, gdy podanie danych osobowych nastąpiło na podstawie Państwa zgody, ich podanie jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwia korzystanie z usługi. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • W razie pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z Ośrodkiem Edukacji - tel. 58 / 662 09 35/36/37.