Kadr ze spaceru – spacer fotograficzny

Lubisz fotografować? A może Twoją pasją jest architektura Gdyni? Weź ze sobą aparat lub smartfon i chodź z nami na wyjątkowy spacer! Będziemy fotografować budynki szczególne,  odbiegające od standardowych założeń stylu modernistycznego.  Profesjonalny fotograf podzieli się tajnikami fotografowania architektury, a powstałe podczas spaceru zdjęcia wezmą udział w konkursie „Perły w obiektywie”. Kto wie, być może Twoje zdjęcie pojawi się na wystawie „Gdyńskie perły, czyli więcej niż modernizm” w Muzeum Miasta Gdyni.

Spacer organizowany w ramach konkursu „Perły w obiektywie”.

02.08.2021 Poniedziałek
Dla wszystkich Dla wszystkich

Formularz zapisu

Kadr ze spaceru – spacer fotograficzny

Pozostało wolnych miejsc: 13

• Proszę wprowadzić wartośc pomiędzy 1 a 13.
    Dotyczy zarówno dzieci jak i opiekunów.
  • Dotyczy zajęć przeznaczonych dla osób niepełnoletnich. Oddziel przecinkiem jeśli dzieci jest więcej.
  • Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia i wykonania umowy oraz wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. W przypadku, gdy podanie danych osobowych nastąpiło na podstawie Państwa zgody, ich podanie jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwia korzystanie z usługi. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • W razie pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z Ośrodkiem Edukacji - tel. 58 / 662 09 35/36/37.