Legenda Radmoru – oprowadzanie po wystawie

Ponad siedemdziesiąt lat historii komunikacji radiowej, technika, wzornictwo przemysłowe – to nie tylko opowieść o gdyńskim przedsiębiorstwie, to opowieść o ludziach, którzy zbudowali jego legendę. Jak to się stało, że sprzęty z logiem Radmoru służyły płetwonurkom i trafiły do domu przeciętnego Kowalskiego? Co mają wspólnego miłośnicy czystego brzmienia z lat 80. i kolej? I dlaczego hi-fi 5100 stał się obiektem pożądania Polaków? Podczas oprowadzania kuratorskiego po wystawie “Legenda Radmoru”, Dariusz Małszycki, opowie o tym jak połączono najlepsze polskie wzornictwo przemysłowe i nowoczesność, i o tym jak firma z Trójmiasta zapisała się w historii naszego kraju jako jeden z czołowych producentów urządzeń łączności.

Wydarzenie towarzyszy wystawie “Legenda Radmoru”.

08.08.2021 Niedziela

Formularz zapisu

Legenda Radmoru – oprowadzanie po wystawie

Pozostało wolnych miejsc: 18

• Proszę wprowadzić wartośc pomiędzy 1 a 18.
    Dotyczy zarówno dzieci jak i opiekunów.
  • Dotyczy zajęć przeznaczonych dla osób niepełnoletnich. Oddziel przecinkiem jeśli dzieci jest więcej.
  • Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia i wykonania umowy oraz wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. W przypadku, gdy podanie danych osobowych nastąpiło na podstawie Państwa zgody, ich podanie jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwia korzystanie z usługi. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • W razie pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z Ośrodkiem Edukacji - tel. 58 / 662 09 35/36/37.