26.09 \ Sobota \ godz. 14:00

Międzynarodowy Dzień Głuchych i Języka Migowego w Muzeum Miasta Gdyni.

\ Wejście bezpłatne

Międzynarodowy Dzień Głuchych i Języka Migowego obchodzimy już 26.09.2020!

MUZEUM MIGANE – cykl 10 lekcji Polskiego Języka Migowego. Tego jeszcze nie było!

Muzeum Miasta Gdyni przez ostatnie lata stworzyło przyjazną przestrzeń do nauki Polskiego Języka Migowego. Stworzyliśmy krótkie lekcje języka migowego INO MIG, które prowadziła niezastąpiona Kamila Skalska.

Tym razem poszliśmy krok do przodu. Stworzyliśmy cykl 10 lekcji video zatytułowany MUZEUM MIGANE. Jest to materiał dla wszystkich, którzy chcą bliżej poznać świat osób niesłyszących i nauczyć się od podstaw Polskiego   Języka Migowego.

MUZEUM MIGANE dedykowane jest również pracownikom instytucji kultury, dla których udostępniamy lekcje PJM związane z dostępnością Muzeum dla osób niesłyszących.

Wszystkie nasze lekcje możecie oglądać w domu lub w pracy, samotnie lub w grupie! Niech ten materiał posłuży do nauki oraz do zniesienia wszelkich barier w komunikacji.

DO DZIEŁA!