Moja droga Gdynio – konkurs na najlepszy list do Gdyni

Podczas tegorocznych Dni Dziedzictwa Muzeum Miasta Gdyni zaprasza do wzięcia udziału w konkursie z gdyńskimi nagrodami.

Co powiedziałabyś/powiedziałbyś Gdyni, gdybyś miała/miał taką szansę? Mieszkasz w Gdyni? A może urodziłaś/eś się w Gdyni i przeprowadziłaś/eś? Może przyjechałaś/eś do Gdyni z drugiego końca świata? Zapraszamy wszystkich związanych z Gdynią do wzięcia udziału w niezwykłym konkursie pisania listów opisujących wspomnienia, marzenia, potrzeby i tęsknoty względem Gdyni.

Pięć najlepszych zostanie nagrodzonych darmowymi wejściami do Muzeum Miasta Gdyni oraz katalogami wystaw.

Pliki do pobrania:
Regulamin_konkursu_Dni_Dziedzictwa

UWAGA! Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej.

Formularz konkursowy

• Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia i wykonania umowy oraz wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. W przypadku, gdy podanie danych osobowych nastąpiło na podstawie Państwa zgody, ich podanie jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwia korzystanie z usługi. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • W razie pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z Ośrodkiem Edukacji - tel. 58 / 662 09 35/36/37.
20.09.2020 Niedziela
Wejście bezpłatne Wejście bezpłatne