20.11 \ Piątek \ godz. 15:00

[online] Muzealne Zmysły: Dlaczego zabawa jest tak ważna w życiu dziecka? – grupa II

UWAGA – WYDARZENIE ODBYWA SIĘ ONLINE. ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW. ZAPISANE OSOBY OTRZYMAJĄ LINK DO APLIKACJI ZOOM, NA KTÓREJ ODBĘDZIE SIĘ WYDARZENIE.

Muzeum Miasta Gdyni zaprasza naszych najmłodszych odwiedzających wraz z opiekunami na cykl spotkań dotyczących rozwoju niemowląt „Muzealne Zmysły”! By zwiększyć komfort i bezpieczeństwo zajęć, spotkania odbędą się online : w godzinach od 14:00 do 16:00 uczestnicy otrzymają mailowo link, który umożliwi 15 minutową prywatną konsultację ze specjalistą. Dodatkowo, dwa tygodnie po warsztatach na facebookowej stronie Muzeum pojawi się nagranie z podsumowaniem omawianych kwestii.

Podczas listopadowego spotkania fizjoterapeuta Maciej Matuszewski wytłumaczy czemu zabawa jest tak ważna dla rozwoju dziecka oraz podpowie w jaki sposób można kreatywnie bawić się z niemowlakiem w zależności od jego wieku.

Udział w listopadowych Muzealnych Zmysłach jest bezpłatny.

ZAPISY: formularz poniżej

UWAGA! Regulamin wydarzenia na platformie ZOOM

————-

UWAGA! Aby wziąć udział w wydarzeniu Muzeum Miasta Gdyni, zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa, należy poczynić trzy kroki:
(1) Przed wzięciem udziału w wydarzeniach organizowanych przez Muzeum Miasta Gdyni prosimy obowiązkowo zapoznać się z regulaminem dostępnym pod linkiem https://tinyurl.com/y6mz6tt2.
(2) Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy. Formularz zapisów dostępny jest pod wszystkimi wydarzeniami na stronie muzeumgdynia.pl/wydarzenie
(3) Przed wejściem do Muzeum Miasta Gdyni na wydarzenia należy wypełnić oświadczenie o stanie zdrowia uczestnika dostępne pod linkiem https://tinyurl.com/y3dyfjq3.
(4) W przypadku innych obostrzeń są one wymienione w opisie wydarzeń.
(5) Wszystkie wydarzenia posiadają ograniczoną liczbę odbiorców z powodów bezpieczeństwa.
————————————-
Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach
organizowanych w Muzeum Miasta Gdyni w okresie epidemii (treść regulaminu)