17.01 \ Piątek \ godz. 12:00

Muzealne zmysły: Wczesna opieka i pielęgnacja niemowlęcia

\ Dzieci z opiekunem
\ Wejście biletowane
\ Zapisy

Cykl spotkań dotyczących rozwoju niemowląt „Muzealne Zmysły” powraca w noworocznej odsłonie już 17 stycznia! Tym razem fizjoterapeuta Maciej Matuszewski przedstawi zagadnienia związane ze sposobami pielęgnacji najmłodszych. Jakich czynności unikać oraz co wpływa na optymalny rozwój dziecka? Dodatkowo po spotkaniu serdecznie zapraszamy naszych małych odwiedzających wraz z opiekunami na krótkie oprowadzanie po wystawie „Barbara Hoff. Polskie Projekty Polscy Projektanci”.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację: zapisy@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35/36/37.

Bilety: koszt udziału jednego maluszka wynosi 5 zł, opiekunowie mają zagwarantowany wstęp bezpłatny.