17.04 \ Sobota \ godz. 11:00

Muzeum w terenie – gra miejska dla dzieci (6 – 12 lat)

\ Dzieci z opiekunem
\ Wejście biletowane

Jedyna taka w Polsce, Europie a nawet na świecie. Gdynia. Pełna architektonicznych perełek. 17 kwietnia 2021 roku od godziny 11:00 do 13:00 nie będziemy się jej bezczynnie przyglądać. Czas na zabawę na świeżym powietrzu! Zostawmy komputery i chodźmy zwiedzać świat. W białych rękawiczkach, ze wskazówkami w kopercie na nowo odkrywać będziemy detale gdyńskich kamienic. Naszą gdyńską grę miejską zaczniemy przed siedzibą Muzeum Miasta Gdyni, skąd wyruszymy w miasto. A tam w niespełna półtorej godziny odkryjemy prawdziwe dzieła sztuki gdyńskiego modernizmu w architekturze.

Co trzeba zrobić by wraz z dziećmi w wieku od 6 do 12 lat wziąć udział w dobrej zabawie? Wystarczy kupić bilet – koszt biletu dla jednego dziecka to 10 zł. Udział opiekunów jest bezpłatny. Bilety są dostępne na stronie: http://sklep.muzeumgdynia.pl/product/muzeum-w-terenie/

Przybywajcie do Muzeum Miasta Gdyni!  Tu na wszystkich małych i dużych uczestników czekać będą zagadki pełne podchwytliwych pytań, a do tego białe muzealne rękawiczki, które pozwolą Wam bez obaw zbadać miejsca dzieł sztuki.