27.02 \ Sobota \ godz. 14:00

[ONLINE] Dostępna sobota – oprowadzanie po wystawie Legenda Radmoru dla osób niewidomych i niedowidzących

Powracają dostępne soboty w Muzeum Miasta Gdyni. W tych dniach, w sposób szczególny staramy się gościć osoby z utrudnionym dostępem do kultury. Dostępna sobota to przede wszystkim oprowadzania po naszych wystawach czasowych oraz wystawie stałej. Oprowadzania tłumaczone są na Polski Język Migowy oraz posiadają audiodyskrypcję.

Sobota , 27 lutego, godzina 14:00 w naszym muzeum to czas poświęcony osobom niesłyszącym oraz niedosłyszących.

Wspólnie z tłumaczką PJM – Joanną Olejnik – wkroczymy na wystawę “Legenda Radmoru”.

Postaramy się poruszyć aspekt odczuwania dźwięku. Czy dźwięki można czuć? Na to i inne ciekawe pytania uzyskamy odpowiedź w trakcie oprowadzania online na stronie internetowej Muzeum Miasta Gdyni oraz na profilu społecznościowym Facebook.

www.muzeumgdynia.pl/wydarzenia
www.facebook.com/muzeummiastagdyni

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!