20.02 \ Sobota \ godz. 11:00

[ONLINE] Pokrótce  – warsztaty z animacji dla dzieci

\ Dla dzieci
\ Dzieci z opiekunem

Czy znacie kogoś kto ma 95 lat? To imponujący wiek! Człowiek, który ma prawie sto lat z pewnością niejedno w swoim życiu widział. Za to Gdynię, która 10 lutego obchodzi swoje 95 urodziny, często określa się jako młode miasto. Jak myślicie: dlaczego tak jest? Podczas warsztatów w lutym zastanowimy się: jaka naprawdę jest dzisiejsza Gdynia!

Muzeum Miasta Gdynia zaprasza na „Dzień Rodzinny” – cykl warsztatów dla dzieci w wieku 6 -12 lat z opiekunami!

Warsztaty są biletowane i odbywają się online. Koszt biletu wynosi 10 zł. Opiekunowie mają zagwarantowany bezpłatny udział w warsztatach. W sprawie materiałów prosimy o kontakt z Ośrodkiem Edukacji Muzeum Miasta Gdyni: 58 662 09 35 lub o.lewandowska@muzeumgdynia.pl.

Uczestnicy otrzymają drogą mailową link do platformy Zoom w dniu wydarzenia.

Uwaga! Dzieci muszą przebywać pod nadzorem opiekuna w czasie trwania warsztatów.

• 11:00  „Pokrótce”  – warsztaty z animacji

Czy ludzie mają wpływ na to jakie jest miasto w którym mieszkają? Być może znajdziemy odpowiedź na to pytanie podczas porannych warsztatów z animacji. Wspólnie stworzymy krótkie historie o pewnych szczególnych bohaterach.

Prowadzenie: Olga Lewandowska

Bilety na warsztaty z animacji „Pokrótce”: http://sklep.muzeumgdynia.pl/product/dzien-rodzinny-20-02-godz-1100/