20.02 \ Sobota \ godz. 13:30

[ONLINE] Na całej długości – warsztaty architektoniczne dla dzieci

\ Dzieci z opiekunem
\ Wejście biletowane

Czy znacie kogoś kto ma 95 lat? To imponujący wiek! Człowiek, który ma prawie sto lat z pewnością niejedno w swoim życiu widział. Za to Gdynię, która 10 lutego obchodzi swoje 95 urodziny, często określa się jako młode miasto. Jak myślicie: dlaczego tak jest? Podczas warsztatów w lutym zastanowimy się: jaka naprawdę jest dzisiejsza Gdynia!

Muzeum Miasta Gdynia zaprasza na „Dzień Rodzinny” – cykl warsztatów dla dzieci w wieku 6 -12 lat z opiekunami!

Warsztaty są biletowane i odbywają się online. Koszt biletu wynosi 10 zł. Opiekunowie mają zagwarantowany bezpłatny udział w warsztatach. W sprawie materiałów prosimy o kontakt z Ośrodkiem Edukacji Muzeum Miasta Gdyni: 58 662 09 35 lub o.lewandowska@muzeumgdynia.pl.

Uczestnicy otrzymają drogą mailową link do platformy Zoom w dniu wydarzenia.

Uwaga! Dzieci muszą przebywać pod nadzorem opiekuna w czasie trwania warsztatów.

• 13:30 „Na całej długości” – warsztaty architektoniczne

Wyobraźcie sobie, że dostaliście za zadanie zaprojektować własny budynek, który pojawi się na ulicach Gdyni. Świetna sprawa, ale jak się do tego zabrać? Spokojnie, podczas popołudniowych zajęć odnajdziemy dobre rozwiązania. Każdy będzie miał okazję stworzyć swoją własną, przestrzenną wizję gdyńskiej budowli!

Prowadzenie: MOZI

Bilety na warsztaty architektoniczne „Na całej długości”: http://sklep.muzeumgdynia.pl/product/dzien-rodzinny-20-02-godz-1100-2/