[ONLINE] Sprawna instalacja – warsztaty plastyczno-dźwiękowe w ramach cyklu Dzień Rodzinny

Termin: 20 III 2021, godzina 11:00

Bilety: bezpłatnie, obowiązują zapisy na stronie wydarzenia: https://www.muzeumgdynia.pl/wydarzenie

Szum liści drzew, tykanie starego zegara, szczekanie psa. Często nie zauważamy, ile dźwięków jest wokół nas. Podczas rodzinnych warsztatów postaramy się je usłyszeć i spróbujemy swoich sił w tworzeniu prostej instalacji artystycznej. Wystawa „Legenda Radmoru” będzie pretekstem, by dowiedzieć się, jak działa radio i stworzyć własny odbiornik.

Warsztaty dla dzieci w wieku 6–12 lat wraz z opiekunami poprowadzi Olga Lewandowska – edukatorka Muzeum Miasta Gdyni, miłośniczka ilustracji, grafiki warsztatowej i wszelkich działań plastycznych.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Obowiązują zapisy!

Na kilka dni przed wydarzeniem uczestnicy otrzymają mailowo link do platformy Zoom oraz listę niezbędnych materiałów. Bez obaw! Są to przedmioty, które większość z nas ma w swoich domach.

Uwaga! W czasie trwania warsztatów dzieci muszą przebywać pod nadzorem opiekuna.

20.03.2021 Sobota
Dla dzieci Dla dzieci
Wejście bezpłatne Wejście bezpłatne

Formularz zapisu

Pozostało wolnych miejsc: 6

• Proszę wprowadzić wartośc pomiędzy 1 a 6.
    Dotyczy zarówno dzieci jak i opiekunów.
  • Dotyczy zajęć przeznaczonych dla osób niepełnoletnich. Oddziel przecinkiem jeśli dzieci jest więcej.
  • Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia i wykonania umowy oraz wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. W przypadku, gdy podanie danych osobowych nastąpiło na podstawie Państwa zgody, ich podanie jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwia korzystanie z usługi. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • W razie pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z Ośrodkiem Edukacji - tel. 58 / 662 09 35/36/37.