[online] Znamy się! Gdynia Qulturalna

ZNAMY SIĘ!

UWAGA – WYDARZENIE ODBYWA SIĘ ONLINE. ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW. ZAPISANE OSOBY OTRZYMAJĄ LINK DO APLIKACJI ZOOM, NA KTÓREJ ODBĘDZIE SIĘ WYDARZENIE.

Znamy się, i to jak!

Zapraszamy wszystkich chętnych na unikatowe spotkania prowadzone przez pracowników Ośrodka Edukacji. W każdy piątek o godz. 16:00 odwiedzimy jedną z naszych aktualnych wystaw. W 30 minut postaramy się zaprezentować Państwu to, co jest dla nas najważniejsze. Czasami będą to historyczne fakty, a innym razem po prostu subiektywne odczucia.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na krótkie oprowadzanie o historii Gdyni od strony kultury i rozrywki. Tego dnia zatrzymamy się na drugim piętrze wystawy stałej Gdynia Dzieło Otwarte aby dowiedzieć się co w Gdyni się działo, a co dzieję się nadal. Gdzie warto pójść, co warto zobaczyć. Dla wszystkich miłośników każdego rodzaju sztuk.

27.11.2020 Piątek

Formularz zapisu

[online] Znamy się! Gdynia Qulturalna

Pozostało wolnych miejsc: 10

• Proszę wprowadzić wartośc pomiędzy 1 a 10.
    Dotyczy zarówno dzieci jak i opiekunów.
  • Dotyczy zajęć przeznaczonych dla osób niepełnoletnich. Oddziel przecinkiem jeśli dzieci jest więcej.
  • Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia i wykonania umowy oraz wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. W przypadku, gdy podanie danych osobowych nastąpiło na podstawie Państwa zgody, ich podanie jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwia korzystanie z usługi. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • W razie pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z Ośrodkiem Edukacji - tel. 58 / 662 09 35/36/37.