11.12 \ Piątek \ godz. 16:00

[online] Znamy się! Na(ta)sza

\ Dla wszystkich

ZNAMY SIĘ!

UWAGA – WYDARZENIE ODBYWA SIĘ ONLINE. ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW. ZAPISANE OSOBY OTRZYMAJĄ LINK DO APLIKACJI ZOOM, NA KTÓREJ ODBĘDZIE SIĘ WYDARZENIE.

Znamy się, i to jak!

Zapraszamy wszystkich chętnych na unikatowe spotkania prowadzone przez pracowników Ośrodka Edukacji. W każdy piątek o godz. 16:00 odwiedzimy jedną z naszych aktualnych wystaw. W 30 minut postaramy się zaprezentować Państwu to, co jest dla nas najważniejsze. Czasami będą to historyczne fakty, a innym razem po prostu subiektywne odczucia.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na krótkie oprowadzanie, opowiadające o kulturze i sztuce w Gdyni w czasach PRL. Opowiemy zarówno o towarzystwie artystycznym Gdyni tamtych lat, jak i zapisanym na kartach historii dziełom, powstałym nierzadko z okazji upamiętnienia ważnych wydarzeń. Na 6 dni przed okrągłą rocznicą wydarzeń grudnia 70′ przyjrzymy się również sztuce oraz kulturze okalającej te zdarzenia.

Na oprowadzenie obowiązują zapisy. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Maksymalna ilość osób to 13.