Perły: Drobna korekta – o konserwacji architektury niemodernistycznej w Gdyni – wykład

Dawna gdyńska architektura niemodernistyczna kryje wiele tajemnic. Choć towarzyszy nam od początku rozwoju miasta, sama też niesie ze sobą historię zmian. Jak wyglądała? Jak bardzo się zmieniła? O pierwotnych i obecnych wizerunkach budynków w kontekście etapów ich konserwacji oraz istotnych renowacji opowie Celina Łozowska z Biura Konserwatora Zabytków Urzędu Miejskiego w Gdyni.

Spotkanie odbędzie się w formule hybrydowej – stacjonarnie i przez platformę ZOOM.

Bilety: wstęp bezpłatny; liczba miejsc ograniczona; obowiązują zapisy;
Miejsce: Muzeum Miasta Gdyni, ul. Zawiszy Czarnego 1A, Gdynia oraz platforma ZOOM;

Jeżeli będziecie z nami online, link do wykładu otrzymacie najpóźniej godzinę przed wydarzeniem. Wpuszczanie na wirtualną salę wykładową zaczniemy o 16:50. Tym razem nie ma jednak studenckiego kwadransu – spotkanie rozpoczynamy punktualnie o 17:00. Wyciszcie mikrofony, wyłączcie kamery, a pytania i spostrzeżenia przekazujcie nam za pośrednictwem czatu.

Spotkania nie można nagrywać i fotografować.
O projekcie „Perły” możecie przeczytać tutaj: https://www.muzeumgdynia.pl/oferty/perly/

14.10.2021 Czwartek
Dla wszystkich Dla wszystkich

Formularz zapisu

Pozostało wolnych miejsc: 29

• Proszę wprowadzić wartośc pomiędzy 1 a 29.
    Dotyczy zarówno dzieci jak i opiekunów.
  • Dotyczy zajęć przeznaczonych dla osób niepełnoletnich. Oddziel przecinkiem jeśli dzieci jest więcej.
  • Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia i wykonania umowy oraz wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. W przypadku, gdy podanie danych osobowych nastąpiło na podstawie Państwa zgody, ich podanie jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwia korzystanie z usługi. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • W razie pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z Ośrodkiem Edukacji - tel. 58 / 662 09 35/36/37.