michał ptak czarno biała fotografia

Projekt + Michał Ptak, Auta przyszłości

Michał Ptak – ur. 1990 w mieście Łodzi, projektant – stylista samochodów i środków transportu. Specjalizacja – wnętrza. Po odebraniu dyplomu cum laude na Istituto Europeo di Design w Turynie pracę w zawodzie rozpoczął pod okiem Janusza Kaniewskiego, będąc odpowiedzialnym głównie za projekt prototypowego tramwaju, zrealizowanego w 2016 roku przez firmę Modertrans. W 2016 w kooperacji ze spółkami ITME oraz BPBO współtworzył pierwszy na świecie przeźroczysty grzejnik grafenowy. W latach 2017-2019 pracował we włoskim biurze Torino Design, będąc zaangażowany w projekty samochodów dla azjatyckich koncernów oraz w tworzenie wizji polskiego samochodu elektrycznego Izera.

Obecnie Michał Ptak pracuje w Polsce nad pojazdami dla rodzimego przemysłu, działając także pod szyldem Superiore Design. Znajomość warunków pracy w dwóch odmiennych sektorach – automotive za granicą oraz transportation w Polsce przekładają się na indywidualne podejście do każdego projektu. Finalista międzynarodowych konkursów Berman Autostyle (2012), Interior Motives (2013) oraz polskiego Renault Design (2017). W tym ostatnim zdyskwalifikowany za… brak posiadanego wówczas prawa jazdy.

Spotkanie będzie składało się z części otwartej oraz części o charakterze poznawczo-edukacyjnym. Prócz opowieści o projektach, filozofii i etosie pracy, słuchacze będą mieli okazją zdobycia fachowej wiedzy. Skorzystać z niej mogą w dużym stopniu pasjonaci, adepci projektowania i przedsiębiorcy.

UWAGA! Aby wziąć udział w wydarzeniu Muzeum Miasta Gdyni, zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa, należy poczynić trzy kroki:

• Przed wzięciem udziału w wydarzeniach organizowanych przez Muzeum Miasta Gdyni prosimy obowiązkowo zapoznać się z regulaminem dostępnym pod linkiem https://tinyurl.com/y6mz6tt2.
  • Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy. Formularz zapisów dostępny jest pod wszystkimi wydarzeniami na stronie muzeumgdynia.pl/wydarzenie.
  • Przed wejściem do Muzeum Miasta Gdyni na wydarzenia należy wypełnić oświadczenie o stanie zdrowia uczestnika dostępne pod linkiem https://tinyurl.com/y3dyfjq3.
  • W przypadku innych obostrzeń są one wymienione w opisie wydarzeń.
  • Wszystkie wydarzenia posiadają ograniczoną liczbę odbiorców z powodów bezpieczeństwa.
21.11.2020 Sobota
Dla wszystkich Dla wszystkich

Formularz zapisu

Projekt + Michał Ptak, Auta przyszłości

Pozostało wolnych miejsc: 23

• Proszę wprowadzić wartośc pomiędzy 1 a 23.
    Dotyczy zarówno dzieci jak i opiekunów.
  • Dotyczy zajęć przeznaczonych dla osób niepełnoletnich. Oddziel przecinkiem jeśli dzieci jest więcej.
  • Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia i wykonania umowy oraz wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. W przypadku, gdy podanie danych osobowych nastąpiło na podstawie Państwa zgody, ich podanie jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwia korzystanie z usługi. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • W razie pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z Ośrodkiem Edukacji - tel. 58 / 662 09 35/36/37.