[ONLINE] Przerzuć się na rower – wykład dla seniorów w ramach Klubu Doborowego Towarzystwa

Nadchodzi długo wyczekiwana wiosna! Wyciągamy rower – najwyższy czas na rekreację na świeżym powietrzu! 18 marca otwieramy sezon rowerowy w Muzeum Miasta Gdyni i zachęcamy seniorów do wspólnych wycieczek po mieście. Zaczniemy od teorii, w końcu bezpieczeństwo nasze i innych jest najważniejsze.

Podczas prelekcji online 18 marca o godzinie 11:00 dowiemy się, jakie zasady panują na drodze, jak korzystać ze śluz czy kontrapasów oraz jak przygotować się do krótszych i dłuższych podróży na dwóch kółkach. Wykład poprowadzi Łukasz Bosowski, prezes zarządu Stowarzyszenia Rowerowa Gdynia, który czuwa nad rozwojem infrastruktury rowerowej w Gdyni i poprawą warunków przemieszczania się rowerem po mieście.

Zaopatrzeni w niezbędną wiedzę, wsiądziemy na rowery i odkryjemy, jakie przeszkody stają przed naszymi kołami w mieście.

Chętni otrzymają karty, dzięki którym we własnym zakresie przeanalizują dwukołową Gdynię i będą mogli podzielić się swoimi uwagami. Wszystko po to, żeby każdemu z nas jeździło się jak najlepiej!

Na odważnych kolarzy czekać będą dyplomy ambasadorów akcji oraz niespodzianki w Muzeum Miasta Gdyni.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Obowiązują zapisy!

18.03.2021 Czwartek
Dla dorosłych Dla dorosłych
Wejście bezpłatne Wejście bezpłatne
Zapisy Zapisy

Formularz zapisu

Pozostało wolnych miejsc: 24

• Proszę wprowadzić wartośc pomiędzy 1 a 24.
    Dotyczy zarówno dzieci jak i opiekunów.
  • Dotyczy zajęć przeznaczonych dla osób niepełnoletnich. Oddziel przecinkiem jeśli dzieci jest więcej.
  • Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia i wykonania umowy oraz wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. W przypadku, gdy podanie danych osobowych nastąpiło na podstawie Państwa zgody, ich podanie jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwia korzystanie z usługi. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • W razie pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z Ośrodkiem Edukacji - tel. 58 / 662 09 35/36/37.