Śladami kota Antoniego – gra miejska

Czy znacie Antoniego? Ten wyjątkowy kot, bohater książki „Gdyńskie wędrówki kota Antoniego”, to chadzający własnymi ścieżkami odkrywca!

Nasz koci przyjaciel uwielbia gry miejskie. My również! Wybierzcie się z nami na spacer śladami Antoniego! W gdyńskich zakamarkach znajdziecie rozwiązania zagadek. Nie martwcie się, nasi animatorzy z Ośrodka Edukacji przekażą Wam kilka wskazówek, dzięki którym z łatwością poradzicie sobie z zadaniami.

Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu „Spaceruj z historią!”.

Niezbędne materiały otrzymacie w dniu wydarzenia, o godz. 11.00, pod siedzibą Muzeum Miasta Gdyni. Gra zakończy się najpóźniej około godziny 13:00. Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat wraz z opiekunami. Uwaga! W trakcie trwania wydarzenia dzieci muszą znajdować się pod nadzorem opiekuna.

Bilety: 10 zł; opiekunowie – wstęp bezpłatny;

Sprzedaż biletów: http://sklep.muzeumgdynia.pl/product/sladami-kota-antoniego/

07.08.2021 Sobota
Dzieci z opiekunem Dzieci z opiekunem
Wejście biletowane Wejście biletowane