Fotografia historyczna prezentująca obchody Wyzwolenia Gdyni

Spacer Niepodległościowy: Stare nowego początki

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników Gdyni na wieczorny spacer po mieście, który odbędzie się 11 listopada o godzinie 18:00 w ramach obchodów Dnia Niepodległości. W tym roku odwiedzimy ulicę 10 lutego w poszukiwaniu majestatycznych przykładów małej i dużej architektury. Co właściwie czyni miasto eleganckim i prestiżowym – sporej wielkości budynki odwołujące się stylem do ważnych historycznych epok czy detale, które próbują całą tradycję ująć w nowoczesnym wydaniu? Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym swoistym pojedynku między starym i nowym! Prowadzenie: Patrycja Wójcik i Olga Lewandowska, Ośrodek Edukacji

UWAGA! Aby wziąć udział w wydarzeniu Muzeum Miasta Gdyni, zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa, należy poczynić trzy kroki:

• Przed wzięciem udziału w wydarzeniach organizowanych przez Muzeum Miasta Gdyni prosimy obowiązkowo zapoznać się z regulaminem dostępnym pod linkiem https://tinyurl.com/y6mz6tt2.
  • Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy. Formularz zapisów dostępny jest pod wszystkimi wydarzeniami na stronie muzeumgdynia.pl/wydarzenie.
  • Przed wejściem do Muzeum Miasta Gdyni na wydarzenia należy wypełnić oświadczenie o stanie zdrowia uczestnika dostępne pod linkiem https://tinyurl.com/y3dyfjq3.
  • W przypadku innych obostrzeń są one wymienione w opisie wydarzeń.
  • Wszystkie wydarzenia posiadają ograniczoną liczbę odbiorców z powodów bezpieczeństwa.
11.11.2020 Środa
Dla wszystkich Dla wszystkich

Formularz zapisu

Spacer Niepodległościowy: Stare nowego początki

Pozostało wolnych miejsc: 28

• Proszę wprowadzić wartośc pomiędzy 1 a 28.
    Dotyczy zarówno dzieci jak i opiekunów.
  • Dotyczy zajęć przeznaczonych dla osób niepełnoletnich. Oddziel przecinkiem jeśli dzieci jest więcej.
  • Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia i wykonania umowy oraz wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. W przypadku, gdy podanie danych osobowych nastąpiło na podstawie Państwa zgody, ich podanie jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwia korzystanie z usługi. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • W razie pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z Ośrodkiem Edukacji - tel. 58 / 662 09 35/36/37.