16.06 \ Wtorek \ godz. 14:00

Studium portretu. Gdynia – Tel Awiw – warsztaty portretowania

\ Wejście biletowane

Muzeum Miasta Gdyni serdecznie zaprasza osoby dorosłe ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży licealnej oraz studentów na warsztaty konceptualne online z analizy oraz tworzenia portretów.

Punktem wyjścia do warsztatów będzie organizowana w Muzeum Miasta Gdyni wystawa „Gdynia – Tel Awiw”, na której prezentowane będą między innymi fotograficzne portrety z Tel Awiwu oraz zdjęcia gdynian.

Warsztaty poprowadzi Anna Orbaczewska – malarka, absolwentka Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w Hadze oraz ASP Gdańsk. Wielokrotna laureatka Stypendium Kulturalnego Miasta Gdańska, Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego dla Twórców Kultury oraz Bremenkunststypendium, Stypendium programu Kultura Polska na Śwecie. Anna Orbaczewska tworzy również rysunki, obiekty artystyczne oraz murale.

Fot. Z’ev Aleksandrowicz

TRANSMISJA na facebook.com/muzeummiastagdyni