18.08 \ Wtorek \ godz. 18:00

Z bliska: Patrz pod nogi. O posadzce na klatce schodowej

Każdego dnia na swojej drodze mijamy wiele pozornie przeciętnych obiektów architektonicznych. Tymczasem kiedy im się lepiej przyjrzeć, zaskakują pięknym wykończeniem, intrygującym detalem czy szczegółem wskazującym na ich ciekawą historię. Muzeum Miasta Gdyni zaprasza na cykl krótkich spacerów, na których będziemy mieli okazję przyjrzeć się tym wszystkim perełkom z bliska. W każdy wtorek o godzinie 18:00 opublikujemy film o wybranym motywie w gdyńskiej architekturze.

Kolejne spotkanie z przepięknymi detalami na Działkach Leśnych. Tym razem udamy się do wnętrza kamienicy na ulicy Morskiej. Mamy wielką nadzieję, że uda nam się znów położyć na przepięknej posadzce i opowiedzieć tym razem o klasycznym modernizmie.

Uważajcie pod nogi! Tam kryją się skarby!