09.04 \ Piątek \ godz. 16:00

Znamy się! Czym skorupka za młodu – wirtualne oprowadzanie

\ Dla wszystkich
\ Wejście bezpłatne

Samochody, domy, statki, roboty a czasem niezwykli bohaterowie. Stworzone przy pomocy kartki i ołówka w dziecięcych zeszytach często postrzegane są jako zwykłe gryzmoły. Czy słusznie? Janusz Kaniewski jest najlepszym dowodem na to, że fascynacja z dzieciństwa ma szansę przerodzić się w życiową pasję. I właśnie tej twórczości z najmłodszych lat artysty będziemy się przyglądać 9 kwietnia o godzinie 16:00, w trakcie oprowadzania po wystawie „Janusz Kaniewski. Polskie Projekty Polscy Projektanci”. Wirtualne oprowadzanie po wystawie czasowej Muzeum Miasta Gdyni odbywa się poprzez platformę ZOOM, w ramach cyklicznych działań animacyjnych „Znamy się!”

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Obowiązują wcześniejsze zapisy! Uczestnicy otrzymają szczegółowe informacje na temat dostępu najpóźniej godzinę przed wydarzeniem.

Wydarzenie odbywa się w ramach działań animacyjnych: Znamy się! – to cykl spotkań prowadzonych przez pracowników Ośrodka Edukacji Muzeum Miasta Gdyni. W 30 minut prezentujemy to co jest dla nas w danym momencie najważniejsze. Czasami są to historyczne fakty, a innym razem po prostu subiektywne odczucia.