23.04 \ Piątek \ godz. 16:00

Znamy się! Detal w architekturze – wirtualny spacer po ulicy Słupeckiej

\ Dla wszystkich

Czy chcesz wyruszyć z nami na ulicę Słupecką by przyjrzeć się detalom modernistycznych kamienic?

Mamy doskonałą propozycję dla każdego, kto interesuje się gdyńską architekturą. 24 kwietnia, o godzinie 16:00, Tomasz Sosnowski z ośrodka edukacji Muzeum Miasta Gdyni zabierze nas do wybranych miejsc na ulicy Słupeckiej. Za pomocą platformy zoom pokaże jak odkrywać perełki architektoniczne i ukryte detale bez wychodzenia z domu.

Wirtualny spacer po ulicy Słupeckiej odbywa się w ramach cyklicznych działań animacyjnych „Znamy się!”. Podczas 30 minutowych spotkań pracownicy Ośrodka Edukacji Muzeum Miasta Gdyni opowiadają co jest dla nich w danym momencie najważniejsze. Czasami są to historyczne fakty, a innym razem po prostu subiektywne odczucia. W piątek 23 kwietnia zabiorą nas na wirtualny spacer!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Obowiązują wcześniejsze zapisy na stronie www.muzeumgdynia.pl. Uczestnicy otrzymają szczegółowe informacje na temat dostępu najpóźniej godzinę przed wydarzeniem.