26.02 \ Piątek \ godz. 16:00

[wydarzenie anulowane] Znamy się! Gdyńska bohema

\ Wejście bezpłatne

Szanowni Państwo, z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych zmuszeni zostaliśmy do odwołania wydarzenia “Znamy się! Gdyńska bohema”. Mamy nadzieję, że już niebawem opublikujemy na stronie www.muzeumgdynia.pl nowy termin.

Czy wiesz kto tworzył w mieście z morza i marzeń? Jakie dzieła sztuki powstały właśnie w Gdyni? Podczas oprowadzania po wystawie “Gdynia – dzieło otwarte” opowiemy jak rozwijało się środowisko artystyczne w Gdyni, najważniejszych twórcach oraz o dziełach, które powstały z okazji upamiętnienia wydarzeń istotnych dla miasta.

Oprowadzanie po wybranych aspektach wystawy “Gdynia – dzieło otwarte” odbędzie się online poprzez platformę ZOOM, w ramach edukacyjnego cyklu “Znamy się!”.

“Znamy się!” to cykl spotkań prowadzonych przez pracowników Ośrodka Edukacji Muzeum Miasta Gdyni. W każdy piątek o godz. 16:00 odwiedzamy jedną z naszych aktualnych wystaw. W 30 minut prezentujemy to co jest dla nas w danym momencie najważniejsze. Czasami są to historyczne fakty, a innym razem po prostu subiektywne odczucia.