Znamy się! Szkice i projekt w twórczości Kaniewskiego

ZNAMY SIĘ!

Znamy się, i to jak!

Zapraszamy wszystkich chętnych na unikatowe spotkania prowadzone przez pracowników Ośrodka Edukacji. W każdy piątek o godz. 17:00 odwiedzimy jedną z naszych aktualnych wystaw. W 30 minut postaramy się zaprezentować Państwu to, co jest dla nas najważniejsze. Czasami będą to historyczne fakty, a innym razem po prostu subiektywne odczucia.

Tym razem Tomasz Sosnowski przedstawi nam wybrane fragmenty wystawy, które dotyczyć będą samego początku procesu twórczego Janusza Kaniewskiego. Przyjrzymy się szkicom, które prezentowane są na wystawie PPPP J. Kaniewski.
Mamy nadzieję, że ukazanie początkowych etapów w planowaniu oraz projektowaniu dzieł przez autora to dobry moment na dyskusje o tym, gdzie i kiedy rodzi się nasz pomysł.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

UWAGA! Aby wziąć udział w wydarzeniu Muzeum Miasta Gdyni, zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa, należy poczynić trzy kroki:
• Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy. Formularze zapisów dostępne będą pod wydarzeniami na stronie muzeumgdynia.pl/wydarzenie.
• Przed wzięciem udziału w wydarzeniach organizowanych przez Muzeum Miasta Gdyni prosimy obowiązkowo zapoznać się z regulaminem dostępnym pod linkiem https://tinyurl.com/y6mz6tt2.
• Przed wejściem do Muzeum Miasta Gdyni na wydarzenia należy wypełnić oświadczenie o stanie zdrowia uczestnika dostępne pod linkiem https://tinyurl.com/y3dyfjq3.
• W przypadku innych obostrzeń są one wymienione w opisie wydarzeń.
• Wszystkie wydarzenia posiadają ograniczoną liczbę odbiorców z powodów bezpieczeństwa.

Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych w Muzeum Miasta Gdyni w okresie epidemii

1. W związku z występującym w Polsce stanem epidemii wywołany zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 niniejszy Regulamin (dalej „Regulamin”) określa zasady uczestnictwa w warsztatach, zajęciach, wykładach i innych wydarzeniach kulturalnych organizowanych w Muzeum Miasta Gdyni (dalej „Wydarzenia”). Regulamin jest dostępny na stronie internetowej www.muzeumgdynia.pl.
  2. Organizatorem Wydarzeń jest Muzeum Miasta Gdyni z siedzibą w Gdyni (81-374), ul. Zawiszy Czarnego 1, wpisane do Rejestru Instytucji Kultury Gminy Gdynia pod nr 2, NIP 586-010-19-73 (dalej „Muzeum”).
  3. Wszystkie osoby uczestniczące w Wydarzeniach zobowiązane są do przestrzegania postanowień Regulaminu. Osoba, która nie akceptuje w całości postanowień Regulaminu nie może uczestniczyć w Wydarzeniach z uwagi na bezpieczeństwo własne oraz innych osób.
  4. Liczba uczestników Wydarzenia została ograniczona. W Wydarzeniach mogą uczestniczyć tylko osoby, które wcześniej zgłosiły swój udział poprzez wypełnienie formularza zapisów dostępnego na stronie internetowej www.muzeumgdynia.pl.
  5. Przed rozpoczęciem Wydarzenia uczestnicy zobowiązani są do przekazania Muzeum prawidłowo wypełnionego Oświadczenia o stanie zdrowia uczestnika. Oświadczenie jest dostępne na stronie internetowej www.muzeumgdynia.pl.
  6. Podczas Wydarzenia dzieci do lat 13 muszą przebywać pod nadzorem opiekuna. Zaleca się, by jedno dziecko uczestniczyło w Wydarzeniach z maksymalnie jednym opiekunem.
  7. Podczas przebywania na terenie Muzeum, w tym podczas Wydarzenia, obowiązkowe jest zakrywanie ust i nosa, przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki albo przyłbicy.
  8. Uczestnicy zobowiązani są do regularnego mycia rąk. Toaleta dostępna dla uczestników znajduje się w przestrzeni foyer Muzeum.
  9. Przed wejściem na miejsce Wydarzenia należy zdezynfekować ręce w wyznaczonym do tego punkcie. Preparat do dezynfekcji rąk znajduje się w przestrzeni foyer, w Ośrodku Edukacji i przed wejściem na każdą z wystaw w Muzeum.
  10. Przed rozpoczęciem Wydarzenia stoły, miejsca do siedzenia oraz przygotowane materiały dla uczestników poddane są dezynfekcji.
  11. W trakcie Wydarzenia uczestnicy zobowiązani są do korzystania z wcześniej wyznaczonego miejsca do pracy. Zaleca się korzystanie wyłącznie z materiałów przygotowanych dla danego dziecka i jego opiekuna.
  12. Wymagane jest zachowanie odległości co najmniej 1,5 m od innych osób, za wyjątkiem opiekuna z dzieckiem do lat 13, osoby uczestniczącej razem z osobą niepełnosprawną, osób spokrewnionych albo wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących.
  13. Muzeum przysługuje prawo dokonywania zmian Regulaminu, które obowiązują po ich ogłoszeniu na stronie internetowej www.muzeumgdynia.pl.
02.10.2020 Piątek
Dla wszystkich Dla wszystkich
Wejście bezpłatne Wejście bezpłatne
Zapisy Zapisy

Formularz zapisu

Znamy się! Szkice i projekt w twórczości Kaniewskiego

Pozostało wolnych miejsc: 11

• Proszę wprowadzić wartośc pomiędzy 1 a 11.
    Dotyczy zarówno dzieci jak i opiekunów.
  • Dotyczy zajęć przeznaczonych dla osób niepełnoletnich. Oddziel przecinkiem jeśli dzieci jest więcej.
  • Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia i wykonania umowy oraz wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. W przypadku, gdy podanie danych osobowych nastąpiło na podstawie Państwa zgody, ich podanie jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwia korzystanie z usługi. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • W razie pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z Ośrodkiem Edukacji - tel. 58 / 662 09 35/36/37.