Znamy się: Zastanawiająca zastawa – rodzinne oprowadzanie po wystawie „Eryka i Jan Drostowie. Polskie Projekty Polscy Projektanci”

Przyzwyczailiśmy się do tego, że cenne i unikalne przedmioty możemy znaleźć wszystkim w muzeach. Zdarza się jednak, że i w naszych domach schowane są niezwykłe rzeczy, o których wartości nie mieliśmy nawet pojęcia.

Przekonamy się jak je rozpoznać podczas rodzinnego oprowadzania po wystawie „Eryka i Jan Drostowie. Polskie Projekty Polscy Projektanci”. Wraz z dziećmi przyjrzymy się wnikliwie kolorowym szkłom projektu Drostów, dowiemy się, na czym polega projektowanie i jakie przedmioty warto jest kolekcjonować.

Wydarzenie w  ramach cyklu „Znamy się!” – prowadzonych przez animatorów Ośrodka Edukacji Muzeum Miasta Gdyni. W 30 minut prezentujemy to, co jest dla nas w danym momencie najważniejsze. Czasami są to historyczne fakty, a innym razem po prostu subiektywne odczucia.

26.11.2021 Piątek
Dla dzieci Dla dzieci
Dla wszystkich Dla wszystkich
Dzieci z opiekunem Dzieci z opiekunem