Życie i twórczość. Eryka i Jan Drostowie. Polskie Projekty Polscy Projektanci – oprowadzanie

Bohaterami 8. edycji cyklu Polskie Projekty Polscy Projektanci po raz pierwszy został duet – małżeństwo projektantów. Eryka i Jan Drostowie to tandem wybitny. Ich nowatorstwo, kreatywność i świetne wyczucie możliwości technologicznych szkła prasowanego, zaowocowało wzorami, które na trwałe zapisały się w historii dizajnu, nie tylko polskiego. Co o tym zadecydowało? Wspólne życie i praca niosą wiele wyzwań. Jak je ze sobą pogodzić? Poznajcie fascynującą opowieść o życiu i twórczości niezwykłej projektanckiej pary.

Wydarzenie w ramach wystawy „Eryka i Jan Drostowie” z cyklu Polskie Projekty Polscy Projektanci.

Prowadzenie: Gabriela Zbirohowska-Kościa

Bilety: Oprowadzanie jest wliczone w cenę biletu do Muzeum (normalny: 10 zł, ulgowy: 5 zł, rodzinny: 15 zł, dzieci do lat 7: wstęp bezpłatny); obowiązują zapisy; liczba miejsc ograniczona;

Współorganizatorem wystawy „Eryka i Jan Drostowie. Polskie Projekty Polscy Projektanci” jest Muzeum Narodowe we Wrocławiu.

31.10.2021 Niedziela
Dla wszystkich Dla wszystkich
Wejście biletowane Wejście biletowane

Formularz zapisu

Pozostało wolnych miejsc: 12

• Proszę wprowadzić wartośc pomiędzy 1 a 12.
    Dotyczy zarówno dzieci jak i opiekunów.
  • Dotyczy zajęć przeznaczonych dla osób niepełnoletnich. Oddziel przecinkiem jeśli dzieci jest więcej.
  • Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia i wykonania umowy oraz wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. W przypadku, gdy podanie danych osobowych nastąpiło na podstawie Państwa zgody, ich podanie jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwia korzystanie z usługi. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • W razie pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z Ośrodkiem Edukacji - tel. 58 / 662 09 35/36/37.